Qe 5 vite e mbaj djalin e Kunates ktu ne Zvicer, ja laj teshat, buken ja boj edhe pik respekti nuk ka!

Qe 5 vite e mbaj djalin e Kunates ktu ne Zvicer, ja laj teshat, buken ja boj edhe pik respekti nuk ka! – Ju lutem anonim deshta edhe une ta ndaj historin teme jam nie gru me 3 fmi e jetoj me burr dhe thmie dhe nja familjar i burrit kem shpi kem kushtet e mira shyqir zotit nuk na mungon kurgjo hiq shnosh jem krejt as te nie smuj nuk e kem ka dasht zoti po pages me burr kam cikrrime dhe nuk ma din shka baj per to dhe familje tine. Punoj tan diten vie shpie baj buk punt e shpis kem shpim 3 kate e maj krejt vetem. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Po pie sie ka ardh djali kunates qe 5vite kem shum probleme me njani tjetrit. Djali kunates nuk ish njeri me ndenja nuk kish respekt perkerkon rrie qe 5 vite te na un ja laj teshat buken dhomen ja rregulloj pik respekti nuk ka. Fal neve asht qetu zvicerr i ka tana senet. Shpin kosov ja kem bo babes vet me tana tmirat gati 150 mij euro i kem shti nat shpi kush falimenderes nuk thot menojn se duhet na patjeter krejta mie bo dhe veq me than amin. Baben ja qoj gjermanie te mjeki cdo vjet e pagujna une dhe burri kontrollat plus tabletat. Vjet i kam than djalit vet paguja vetem dhe qoje vet te mjeki i pat qu hund e nuk folke. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Po problemi asht se nuk dieh qysh tja baj me burr sie ti tham per djal kunates najsen i qon hund dhe as nuk um respekton qysh duhet kur tvie pie pune as a u lodhe nuk thot. Nja e dieh se tjeter nuk ka se e len telefonin shpesh shpi as nuk e thirr kush por as vetem kurr nuk del. Edhe une per veti e dieh se me tradhtu kurr nuk e baj qato ma perpara hie ndhe se me tradhtu. Une kurr nuk kam dit mu sjell keq me familjen e burrit dhe kurr nuk ju kam bo keq asniher i kam respektu deri maksimum dhe i respektoj akoma por burrie tu u sjelle banal kajher. Une vie pie pune baj buke aj rrin telefon nie ejte dhe dielle e kam tlir une pastroj aj telefon rrin. Une punoj tjera dit prej 7 deri 19 ora 1 or e kam drek vie shpie per thmie ju boj buk rahatoj sene dhe apet nuk asht mir.

Nuk din njeri shka me bo per mu kon mir per thmie dhe burr. Ju lutem pa ofendime se qikja po munon shum pa i bo keq kerkujna e tuj i respektu deri maksimum. Kush i vjen i familjes me buk me hyzmet tana vetem dhe fund mos me ta dit katastrof vallahie pages po bohen kjameta e virusa vallahie aj nalt asht tuj pah diqka. Na kem shpie tane zvicerr me letra me tana vetem i kry aj veq qat pun veten dhe djalin qe e ka 4vjeqe e kshyr shum me qika dhe tjera mirrna une. Po qysh tja baj me burr mos kem telashe puna djalit kunates naj kshill najkush. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Related Posts

LAWYER BELIEVES DONALD TRUMP’S CONSTITUTIONAL RIGHTS WERE VIOLATED

At least one lawyer believes Donald Trump’s constitutional rights have been violated. This opinion comes after the results of the Trump hush money trial jury found the…

“IS HUNTER STILL A CRACKHEAD”: JILL BIDEN HECKLED IN PUBLIC

Someone saw Jill Biden in public and was yelling questions her way. One of the questions was asking about Hunter Biden being a crackhead. Another question asked…

Breaking: Blake Shelton Confronts Beyoncé “She’s Dress-up Clown And Definitely Not Country” 👇👇👇

In a surprising turn of events, tech entrepreneur Blake Shelton and music icon Beyoncé have found themselves at odds over artistic expression and genre boundaries. The clash…

This old Milf…

This old lady looks on of the most gergous in the world, she is 60 and still looks amazing mmm Post Views: 10

What does this guy have to do to stay alive?

I Bet 99.99% Will Fail!What does this guy have to do to stay alive? Good luck and pass it on!SOLUTION: Advantages Of Riddles: Get A Conclusion Why…

Simon Cowell started yelling like crazy! These little miracles sang a song that Simon could not speak…

Simon Cowell erupted with fervor as the scene unfolded on the stage of a prominent talent competition. A group of young performers showcased a song that left…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *